Kilka słów o naszej firmie

Nasza Firma oddaje do Państwa dyspozycji wyroby betonowe – stoły do gier planszowych oraz zręcznościowych, stoły piknikowe, donice kwiatowe, ławki parkowe, kosze na odpady oraz słupki zaporowe. Produkowane przez Nas wyroby odporne są na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Zastosowanie w naszych wyrobach powłok wykończeniowych oraz materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych daje nieograniczone możliwości ich zastosowania.

W parku, na placu zabaw, na osiedlu, w ogrodzie, czy w ośrodku wypoczynkowym betonowe piłkarzyki, szachy czy też stół do tenisa dostarczą wielu chwil radości i relaksu swoim użytkownikom bez względu na ich wiek i płeć.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów, stosujemy w procesie produkcji materiały i surowce najwyższej jakości, co gwarantuje również ich trwałość i wandaloodporność. Ogromną wagę przywiązujemy do zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania naszych wyrobów, produkując zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami branżowymi.